Overzicht verwanten van Yolanda Lippens

aanhang

Yolanda Lippens

Oprichter en eigenaar van Yory

Overzicht verwanten van Yolanda Lippens
Bron: Pixabay

Overzicht verwanten van Yolanda Lippens

Bij stamboomonderzoek ben je vaak alleen op zoek naar je voorouders, maar ik ben ook geïnteresseerd in de verwanten en verwantschappen. Ofwel de algemene gezinssamenstellingen, ooms, tantes, neven en nichten en andere familieleden.

Mensen die je misschien wel hebt gekend, of nog niet eens het bestaan van wist. Hierdoor zijn er zoveel generaties met ‘aanhang’ die allemaal een band met jou hebben. Je kunt deze personen allemaal terugvinden in mijn kwartierstaten, rapporten en diagrammen.

Wie zijn mijn verwanten?

In dit overzicht zie je alle personen in mijn stamboom en wat hun relatie tot mij is. De lijst wordt regelmatig ververst, omdat stamboomonderzoek altijd maar doorgaat. Er komen steeds meer bronnen online en er komen steeds meer connecties met andere stamboombeheerders.

‘Een familie is uitermate hinderlijk, vooral wanneer je niet gehuwd bent.
Oscar Wilde


Kijk ook eens of je op een stamboomforum een verwante tegenkomt. Die kans kan beste reëel zijn, omdat dit Stamboomforum bekijkt of er andere connecties zijn. Hou er rekening mee dat (verre) verwantschappen niet op kwartierstaten of stamboomrapporten worden vermeld.

Verslavende hobby

De zoekmethode van Genealogie Online laat zien wie er verwant is met mij. Want alle zwevende profielen heb ik uit mijn database verwijderd.

Helaas heb ik (net al iedere andere genealoog) een lijst met nog te vinden voorouders. Ken jij deze?

Zorg dat je niet blijft hangen naar het zoeken naar je verwantschappen. De genealogie hobby is een zeer verslavende hobby waarin je jezelf moet aanleren om te blijven focussen op je eigen bloedlijnen.

Lees ook

Vermelding van lijkvinding in de overlijdensakte
Wie waren die ‘Zusters’ die als eerste ons huis bewoonden?
Liborius Druart en de Brugse Gilde
Leidse bonboeken van onroerend goed (1642-1811)
Slot Grimhuysen te Ulvenhout op de kaart
Een tragedie, vader en zoon verdrinken in de Zuiderzee

Overzicht verwanten van Yolanda Lippens

Reageer op dit artikel
Opmerkingen over artikel
Schrijf mij in voor de nieuwsbrief (iedere 2 maanden)
Bezig met versturen

Wil je een donatie doen?
Yory is non-profit, maar de kosten zijn zeker € 750 per jaar. Met donaties kan dit platform blijven bestaan.

Yolanda Lippens donatie